Nasza Wspólnota nr 209 – Listopad – grudzień 2019 r.

Nasza Wspólnota nr 209

(PDF – 11,22 MB)

• 25 lat ośrodka Caritas w Myczkowcach (str. 3)
  • 140 rocznica urodzin ks. Józefa Rafy 1879-1942 proboszcza Iwonicza 1913-1942 (str. 5)
  • Zapewniając o przyjaźni bliskich Księdzu parafii przypominamy wydarzenie sprzed 14 lat
  • Chór Cantate na uroczystości konsekracji kościoła w Króliku Polskim (str. 9)
  • Kaplica Matki Bożej Bolesnej przy ulicy Floriańskiej 85 (posesja P. Magdaleny Banickiej) (str. 9)
  • Bóg go takim uczynił (str. 10)
  • Eucharystia daje życie. Tematyka, założenia i cele programu duszpasterskiego dla Kościoła w Polsce na lata 2019-2022, Ks. Roman Chromy, Sekretarz Komisji Duszpasterstwa KEP (str. 11)
  • Dlaczego warto kochać? Lornetka Jana XXIII (str. 12)
  • Uwolniony od ciężaru. Dlaczego jestem za życiem (str. 13)
  • Gdy niebo schodzi na ziemię. Życie i śmierć św. Szczepana (str. 14)
  • Matko Boża z Gwadelupy, módl się za nami. Odkryłam Matkę, która mnie rozumie (str. 16)
  • Wędrówka mędrców. Radość spotkania z Jezusem (str. 17)
  • Złośliwy diabeł (str. 19)
  • Kwesta na cmentarzach i efekt finansowy. Dziękujemy.  (str. 20)
  • „Z powinszowaniem wesołych świąt Bożego Narodzenia…” (str. 21)
  • Wiadomość z koła gospodyń wiejskich w Iwoniczu (sr. 22)
  • Przepisy kulinarne (str. 24)
  • Porady (str. 25)
  • Z życia Szkoły Podstawowej im. Ks. Antoniego Podgórskiego w Iwoniczu (str. 27)
  • Wieści szkolne z Iwonicza-zdroju – Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich
  • w Iwoniczu- zdroju (str.  31)
  • Zespół Szkół w Iwoniczu (str. 33)
  • Zespół Szkół przy OSiW OHP w Iwoniczu (str. 34)

Jeżeli nie możesz otworzyć pliku w przeglądarce lub na komputerze potrzebujesz zainstalować program Adobe Reader lub specjalną wtyczkę do swojej przeglądarki.

Adobe Reader- Pobierz program