II Niedziela Wielkanocy – Święto Miłosierdzia Bożego. Rok C – 28.04.2019 r.

1. Dziś w Święto Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo Koronki do Miłosierdzia Bożego, z adoracją Najświętszego Sakramentu, które będzie prowadziła młodzież. Następnie adoracja Najświętszego Sakramentu prywatna do 16.30 i Msza św.
2. Dziś rozpoczyna się 74 Tydzień Miłosierdzia. Zbiórka do puszek na potrzeby Caritas.
3. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
4. W poniedziałek święto św. Katarzyny Sieneńskiej dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
5. We wtorek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski, przeniesiona z 23 kwietnia.
6. We wtorek po Mszy św. próba dla dzieci z kl. III przed I Komunią św. i zbiórka dla ministrantów i lektorów
7. W środę rozpoczynamy nabożeństwo majowe. Po Mszy św. Litania do Matki Bożej, połączona z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami prosimy uczniów z klasy II SP. Na nowennę zapraszamy też Dziewczęcą Służbę Maryjną.
8. W czwartek przed Mszą św. nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.
9. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego.
10. W sobotę po Mszy św. spotkanie dla młodzieży RAM.
11. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
12. O prowadzenie różańca przed Mszami św. prosimy różę Pana Stanisława Kandefera.