II Niedziela Zwykła. Rok A – 19.01.2020 r.

1. Dziś dzień liturgicznego wspomnienia św. Józefa Sebastiana Pelczara, modlimy się w intencji naszej archidiecezji.

2. Msze św. w dni powszednie od poniedziałku do soboty o godz. 17.00 z wyjątkiem czwartku.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. We czwartek Msza św. rano o godz. 8:00 z powodu wieczornego koncertu.

5. W sobotę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

6. O prowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę przed Mszą o 9.00 i 11.00 prosimy różę P. Jadwigi Kandefer.

7. W sobotę spotkanie dla RAM. W domu parafialnym.

8. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę, rozmowy, dzielenie się radościami i troskami, które przeżywacie. Dziękujemy za gościnność, za składane z tej okazji ofiary. Bóg zapłać. Dziękujemy także za posługę kolędową ministrantom.

9. Zaproszenie na Noworoczny Koncert Kolędowo-Pastorałkowy w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej w dn. 23.01. 2020 r. o godz. 18.00 w kościele parafialnym pw. Wszystkich Świętych w Iwoniczu (odczytanie informacji o koncercie). Z tej racji nie będzie wieczornej Mszy św. (Msza św. będzie o rano o godz. 8:00).