II Niedziela Zwykła. Rok C – 20.01.2019 r.

1. W związku z realizacją diecezjalnego programu duszpasterskiego „W mocy Bożego Ducha” Wydział Duszpasterski i Dzieło Biblijne zapraszają na warsztaty biblijne: „Słowa Boga są Duchem i Życiem”.

Warsztaty adresowane są do animatorów i członków stowarzyszeń, ruchów, małych grup i wspólnot parafialnych oraz wszystkich, którzy zainteresowani są lekturą Biblii, celem pogłębienia ich formacji biblijnej i przygotowania do współpracy w ramach parafialnej szkoły słowa Bożego. Impulsem do powstania takiej szkoły są tegoroczne comiesięczne spotkania biblijne w parafiach archidiecezji oparte na błogosławieństwach Jezusa. Warsztaty odbędą się w sobotę, 26 stycznia 2019 r. w godz. 10.00 – 16.00 w Parafii pw. św. Piotra Apostoła i św. Jana z Dukli w Krośnie.

PROGRAM WARSZTATÓW BIBLIJNYCH na tablicy ogłoszeń.

2. Msze św. w dni powszednie od poniedziałku do soboty o godz. 17.00.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy Dziewczęcą Służbę Maryjną.

4. We czwartek o 16.30 przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. O prowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę prosimy różę P. Aliny Kandefer.

6. W piątek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

7. W piątek po Mszy św. spotkanie dla RAM. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli młodzież w ubiegłym tygodniu na ul. Długiej.

8. W piątek Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

9. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę, rozmowy, dzielenie się radościami i troskami, które przeżywacie. Dziękujemy za gościnność, za składane tej okazji ofiary. Bóg zapłać. Dziękujemy także ministrantom za posługę.

10. W tym tygodniu spotkania formacyjne dla bierzmowanych. We wtorek kl. VI. We środę kl. VII. W czwartek kl. VIII i Gimnazjum. Obecność obowiązkowa.

11. 25 stycznia (w piątek) czuwanie w łączności z młodzieżą i papieżem Franciszkiem na ŚDM w Panamie Program na tablicy ogłoszeń.