III niedziela Adwentu. Rok A – 11.12.2016 r.

1. Dziś po południu Msza św. o godz. 16.30.
  2. W dni powszednie Msza św. roratna o godz. 17.00. Zachęcamy do licznego udziału w roratach. Rodziców prosimy, by w miarę swoich możliwości uczestniczyli z dziećmi w nabożeństwie.
  3. W środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy dzieci z kl. III SP. Zapraszamy też Dziewczęcą służbę Maryjną.
    W środę po Mszy św. zebranie dla ministrantów i lektorów.
  4. W czwartek od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i o 17.00 roraty.
  5. W piątek rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus przed Bożym Narodzeniem. Po Mszy św. spotkanie dla RAM.
  6. Od soboty przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Bożego Narodzenia. W tym czasie Kościół szczególnie przyzywa przyjścia Zbawiciela śpiewając tzw. wielkie antyfony.
  7. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w porozumieniu z właścicielami sklepów chce zrobić paczki świąteczne dla biedniejszych rodzin w parafii. W sklepach są wystawione koszyki, w których możemy składać podarowane artykuły. Zachęcamy do takiego daru.
  8. Dziękujemy za utrzymanie porządku w kościele i ofiary z tej racji parafianom z ul. Zadwór z bloku 12 (8 osób). Bóg zapłać. Na ten tydzień prosimy parafian z ul. Długiej nr nieparzyste od 1- 29.
  9. O prowadzenie różańca przed Mszami św. w najbliższą niedzielę prosimy różę P. Józefy Zajdel.