IV Niedziela Wielkanocy – 22.04.2018 r.

1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.
  2. W tygodniu Msza św. o godz. 18.00.
  3. W poniedziałek Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Patrona Polski. We środę święto św. Marka.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej. Z hołdem i kwiatami prosimy uczniów z klasy VI SP. Zapraszamy Służbę Maryjną. Po Mszy św. zebranie dla ministrantów i lektorów celem przygotowania ważnych uroczystości, które będą miały miejsce w miesiącu maju.
  5. W czwartek o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W czwartek na Mszę św. zapraszamy dzieci z kl. IV z rodzicami na próbę przed Rocznicą Komunii Św.
  7. W piątek po Mszy św. spotkanie dla młodzieży RAM.
  8. O prowadzenie różańca przed Mszami św. w przyszłą niedzielę prosimy różę Pani Anny Kinel.
  9. Przed kościołem można zakupić mały przewodnik o naszej parafii.