Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 20.11.2016 r.

1. Dziś po południu Msza św. o godz. 16.30.
  2. W tygodniu w dni powszednie Msza św. o godz. 17.00 i Koronka do Miłosierdzia Bożego za zmarłych z wypominkami. W poniedziałek wypominki z ul. Zagrodniki 1-50; wtorek Zagrodniki z nr 51 do końca; środa Kmiecie 1-50; czwartek Kmiecie 51 do końca ; piątek i w sobotę wypominki na których nie podano nazwy ulicy.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami prosimy uczniów z kl. III Gimnazjum. Zapraszamy też Dziewczęcą Służbę Maryjną.
  4. W środę po Mszy św. zbiórka ministrantów ze szkoły podstawowej i gimnazjum.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz.16.30. O 17.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego za zmarłych z wypominkami.
  6. Dziękujemy parafianom z ul. Zadwór za ofiary z racji kolejki do sprzątania kościoła. Bóg zapłać. Na ten tydzień prosimy parafian z ul. Zadwór z bloku nr 8 i 9.
  7. O odmawianie różańca przed Mszami św. w przyszłą niedzielę prosimy różę Pana Wojciecha Brzana.
  8. Dzisiejsza Taca przeznaczona jest na pomoc dla Domu Księży Emerytów Emaus.
  9. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą Adwentu.