XV niedziela zwykła. Rok C – 10.07.2016 r.

1. Dziś po południu Msza św. o godz. 16.30.
  2. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza na Festyn Rodzinny. Rozpoczęcie dzisiaj o godz. 14.30 na parkingu przy plebanii. W programie: dmuchana zjeżdżalnia, stanowisko do malowania twarzy, gry, zabawy i konkursy dla dzieci, warsztaty plastyczne, pokaz baniek mydlanych, wspólne grillowanie, wiele dobrej muzyki i zabawy. Zapraszamy do wzięcia udziału.
  3. W dni powszednie Msza św. o godz. 18.00. W poniedziałek święto św. Benedykta, Patrona Europy.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami prosimy dzieci przedszkolne i z kl. pierwszej SP.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. O 18.00 Msza św.
  6. Dziękujemy za utrzymanie porządku w kościele i ofiary z tej racji parafianom z ul. Floriańskiej (łącznie 10 osób). Bóg zapłać.
    W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła parafian z ulicy Floriańskiej numery parzyste 92-120.
  7. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w najbliższą niedzielę prosimy Różę Pana Józefa Gadzały.
  8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Caritas – Akcja letnia.