XVI niedziela zwykła. Rok C – 17.07.2016 r.

1. Dziś po południu Msza św. o godz. 16.30.
2. W poniedziałek o godz. 15.00 pogrzeb zm. parafianki Janiny Kopciuch.
We wtorek o godz. 14.00 pogrzeb zm. parafianki. Stanisławy Puchalskiej.
3. W dni powszednieMsza św. o godz. 18.00.
4. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie dla RAM.
5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami prosimy dzieci z kl. II SP.
6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. O 18.00 Msza św.
7. W sobotę św. św. Brygidy Szwedzkiej – patronki Europy.
8. Dziękujemy za ofiary z racji sprzątania kościoła. (z 1 nr). Bóg zapłać.
W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła parafian z ulicy Floriańskiej numery parzyste 122 -150.
9. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w najbliższą niedzielę prosimy Różę Pani Zofii Kandefer.
10. Dziś zbiórka do puszek na Caritas – Akcja letnia.
11. Ogłoszenie o spotkaniach młodzieży w Krośnie przed ŚDM w Krakowie – do odczytania.
12. W dniach od 17 – 25 lipca obchodzimy 17 Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem niesiemy miłosierdzie drogami świata. Ta inicjatywa Miva Polska łączy w sobie troskę o bezpieczne poruszanie się po drogach oraz konkretną pomoc polskim misjonarzom w zakresie środków transportu. W przyszłą niedzielę po Mszach św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów. Ofiary składane w przyszła niedzielę na parkingu przy poświeceniu pojazdów są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.