XXV Niedziela Zwykła. Rok B – 23.09.2018 r.

1. Dziś po południu Msza św. o godz. 16.30.  W tygodniu  Msza św. o godz. 18.00.
  2. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami zapraszamy dzieci z kl. VI SP. Zapraszamy też Dziewczęcą Służbę Maryjną.
  3. W środę po Mszy św. zebranie ministrantów i lektorów.
  4. W czwartek przed Mszą św. o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W piątek po Mszy św. spotkanie dla RAM.  Zapraszamy nowych kandydatów.
  6. W piątek po Mszy św. zapraszamy Rodziców dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii św.
  7. W sobotę zapraszamy młodzież szkoły średniej i starszą na parafialną katechezę przedmałżeńską o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  8. W sobotę św. Archaniołów Michała Gabriela i Rafała.
  9. W sobotę Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Kalwarii Pacławskiej jako dziękczynienie za 100-lecie odzyskania niepodległości Polski.  Jeszcze można się zapisać na wyjazd. Wyjazd w sobotę o godz. 7.00. z parkingu przy plebanii.
  10. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w najbliższą niedzielę prosimy Różę Pani Anny Kinel.