XXVII Niedziela Zwykła. Rok C – 6.10.2019 r.

1. Dziś po sumie nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn i kobiet. Po południu o godz. 15.30 zapraszamy na koncert Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Po zakończeniu koncertu Msza św. o godz. 16.45.
2. W dni powszednieW dni powszednie Msza św. o godz. 17.00 i nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w tych nabożeństwach oraz do odmawiania różańca w rodzinach lub indywidualnie. Za odmawianie Różańca w kościele, kaplicy, rodzinie, społeczności zakonnej lub innej wspólnocie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
3. W poniedziałek NMP Różańcowej
4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami zapraszamy dzieci przedszkolne i z kl. I SP. Zapraszamy też Dziewczęcą Służbę Maryjną. Po Mszy św. zbiórka dla ministrantów i lektorów.
5.W czwartek o 16.30 adoracja następnie różaniec i Msza św.
6. W piątek na Mszę św. zapraszamy młodzież RAM i po Mszy św. na spotkanie.
7. W sobotę po nabożeństwie zapraszamy na katechezę przedmałżeńską młodzież ze szkoły średniej i starszą, która jeszcze nie ukończyła katechezy przedmałżeńskiej.
8. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. w najbliższą niedzielę prosimy Różę Pani Zofii Kandefer.
9. Dziś składka przeznaczona na Seminarium Duchowne.
10. W przyszła niedzielę Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia. Przy kościele będzie możliwość zakupu kremówek oraz wykonanych przez młodzież z RAM różańców.
11. Zebranie POAK będzie w przyszłą niedzielę o 14.30.
12. W sobotę Archidiecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Sanktuarium MB Śnieżnej w Jarosławiu.