XXXII niedziela zwykła. Rok C – 6.11.2016 r.

1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. O godz.14.30 zebranie POAK. O godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet. Msza św. o godz. 16.30. Zachęcamy rodziny do utworzenia w parafii Róży Rodzin Potrzeba 20 rodzin, które podejmą codzienną modlitwę – dziesiątek różańca o świętość w rodzinach. Zgłaszać można w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  2. W tygodniu w dni powszednie Msza św. o godz. 17.00 i Koronka do Miłosierdzia Bożego za zmarłych z wypominkami. W poniedziałek wypominki z ul. Długiej z nr 101-150, we wtorek od 151-200, w środę od 201- do końca. W czwartek z ul. Zadwór nr 1-50; piątek Zadwór z nr 51-100; sobotę Zadwór 101-150.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z hołdem i kwiatami prosimy uczniów z kl. I Gimnazjum. Zapraszamy też Dziewczęcą Służbę Maryjną.
  4. W środę po Mszy św. zbiórka ministrantów i lektorów. Ministrantem miesiąca października został Grzegorz Półchłopek. Gratulujemy.
  5. We czwartek o godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. O 17.00 modlitwa za zmarłych z wypominkami i Msza św.
  6. W piątek 11 listopada Rocznica Odzyskania Niepodległości. Polecamy Panu Bogu tych wszystkich, którzy oddali życie za Ojczyznę. W piątek udzielona jest dyspensa od pokarmów mięsnych.
  7. W piątek po nabożeństwie spotkanie dla młodzieży RAM.
  8. Dziękujemy parafianom z ul. Zadwór za sprzątanie kościoła i ofiary z tej racji. Bóg zapłać. Na ten tydzień prosimy parafian z ul. Zadwór nr 161-180.
  9. O odmawianie różańca przed Mszami św. w przyszłą niedzielę prosimy różę Pana Kazimierza Pyter.
  10. Dzisiejsza taca mszalna przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
  11. Ogłoszenie Iwonickiego Stowarzyszenia „Ocalić od zapomnienia” (do odczytania).